گروه معماری آمود در هفدهمین نمایشگاه معماری اصفهان

گروه معماری آمود عاملیت فروش و اجرای کناف ایران در استان اصفهان ، در هفدهمین نمايشگاه بين المللي مصالح, معماری, تکنولوژی و فناوری های نوین ساختمانی (سبک سازی و مقاوم سازی )حضوري پرشور و فعال داشت.

در اين نمايشگاه گروه معماری آمود با ايجاد غرفه ای ممتاز و کارشناسان مجرب در امر معماری و ساختمان ، به معرفی و ارائه تمامي محصولات و خدمات نوين ساختمانی و معرفی محصولات جدید و کاربردی کناف ایران پرداخت.

مديران و كارشناسان مجرب و آگاه گروه معماری آمود در محل غرفه حضور يافتند و پاسخگوي تمامي مشتريان، مهندسان و بازديدكنندگان بودند. جناب آقاي مهندس کریمی مدیریت واحد تبلیغات بازاریابی و مهندس توکلی کارشناس فروش منطقه اصفهان و عاملان فروش و توزیع و اجرای استان اصفهان و جمعي از مديران و روساي ادارات و ساير شرکت ها حاضر در نمايشگاه در غرفه اين شرکت حضور پيدا كردندو ضمن درخواست همکاری هرچه بیشتر با این شرکت به بحث و تبادل نظر پيرامون عوامل موثر در ارتقاي مقاوم سازی و سبک سازی و سطح دانش ساختمانی و جلب مشاركت هرچه بيشتر مردم در فعاليت هاي اقتصادي در زمینه ساختمان پرداختند.

گفتني است اين نمايشگاه با مشاركت گسترده مهندسان تولید کننده گان و عرضه کنندگان داخلی و خارجی و شرکتهای ساختمانی , بانك ها، بیمارستان ها ادارات شركت هاي بيمه، تأمين سرمايه، آموزشگاه ها و ... برپا گرديد و گروه معماری آمود توانست جايگاه ويژه خود را در ميان شركت كنندگان نشان دهد.

سرانجام هفدهمین نمايشگاه بين المللي مصالح, معماری, تکنولوژی و فناوری های نوین ساختمانی (سبک سازی و مقاوم سازی ) در روز 16مهر ماه 1393 به كار خود پايان داد.